| FarraNume a întrebat:

Am un prieten pe Facebook si nu mai stiu daca eu i-am dat lui cerere de prietenie sau el mi-a dat mie.Cum pot afla daca eu i-am dat cerere sau invers? Funda! big grin
P.S.: Scuzati categoria, dar e cea mai populata!

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Păi vezi cu acolo sus lângă : Search for people, places and things, apare globul acela..caută pe acolo, dacă scrie că ţi-a acceptat cererea tu i-ai dat cererea de prietenie. Dacă nu apare, el ţi-a dat-o.

| FarraNume explică (pentru BLeur):

Nu prea m-ai ajutat, dar ti-am dat funda pentru ca macar ti-ai pierdut din timp scriind! tongue

| BLeur a răspuns (pentru FarraNume):

Ei da..nu e e mare lucru. dacă mai ai nevoie de ceva.dă-mi add : yo_Adytza happy.