| qpLullaqp a întrebat:

Am visat azi-nopte un vis cam ciudat! Era primul vis in care am visat ca urc si eu si nu cobor. Dar de fiecare data cand trebuia sa urc ma opuneam.Bine,uite: Eram la mine acasa (Eu stau la casa si am o curte mare, si 2 gradini, una de lugume si una de pomi fructiferi care e deal)Si fratele meu cu toata clasa lui trebuia sa faca un dans fiind vara cu fosta mea clasa (Eu m-am mutat la Colegiul Nat. Mihai Eminescu din Petrosani). Dupa ce au terminat repetitile uni copii sau dus cu el in casa si alti vorbeau despre mine.Eu m-am dus in spate in gradina sa dau de mancare la gaini.Atunci am vrut sa-mi iau un mar din copac dar ceva sau cineva nu m-a lasat sa urc. Dupa aceea am coborat si prieteni mei mau invitat sa merg pe deal cu ei.Am plecat spre deal si cand am pasit pe el iar nu puteam sa urc. Le-am zis cavin mai tarziu si am plecat inapoi spre casa.Pe drum am vazut-o pe prietena mea Deea care statea pe geam(tot la casa). Am intrebat-o daca vrea sa ne jucam si a zis nu.Am intrebat-o daca e suparata pe mine si a zis da.Pe drum m-am intalnit cu fratele ei care m-a intrebat daca vreau sa ma razbun pe ea.Eu am zis nu. Asteptam sa-si dea seama ca a gresit(eu sunt pasnica). Dupa aceea am plecat acasa si m-am schimbat(eram imbracata intr-o rochie alba si lunga)si apoi am plecat la masa pe care o luam in curte langa piscina(nu stiu de cand luam masa in curte si de unde a aparut piscina.The End! Mentionez ca nu am avut nici odata o zi in viata mea asa.Si nu, aseara nu m-am culcat cu gandul la astea si nu mi sau amestecat in cap.Deci ce insemna? Ca prima oara cand vreau sa urc un deal nu pot? Cineva ma opreste. Funda happy

1 răspuns:
| TeenWolf a răspuns:

Nu stiu ce inseamna, dar incearca sa te urci intr-un copac sa vezi daca poti big grin