| Șevval a întrebat:

Am whats app ul suspendat.Cât timp o să fie suspendat? Nu știu dacă e suspendat temporar sau permanent.Scrie doar că numărul de whats app este suspendat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Initial, se poate aplica o suspendare temporara. Daca aceasta a fost cauzata de faptul ca ai folosit o versiune neoficiala, e recomandat sa dezinstalezi aplicatia si sa o folosesti pe cea oficiala (de pe pagina dezvoltatorului legal).
In caz contrar, se trece ulterior catre o suspendare permanenta, ceea ce nu e de dorit.
Nu uita sa faci backup (copie de rezerva) la mesaje, daca vrei ca acestea sa fie pastrate.
Vezi informatiile din linkul de mai jos:
https://faq.whatsapp.com/......-accounts/