| anonim_4396 a întrebat:

am windows 7, laptop cu webcam incorporat si nu gasesc webcam-ul. De instalat este instalat ca pe messenger merge. Dar daca vreau sa fac o poza cu el nu stiu de unde sa-l iau.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu este obligatoriu sa ai si program instalat in pc pentru asa ceva!
Intra aici la -> CAMERA FOTO ONLINE http://www.cameroid.com/snap.php (click pe ''Allow'') Ai si efecte pentru poza in dreapta.
Succes!

| Floreenofficial a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu. Daca nu gasesti cred ca va trebui sa downloadezi un program special pentru asa ceva de pe internet.Cu siguranta sunt! Bafta! happy

| Constantin_Florin_1996 a răspuns:

Daca ai cd-ul de la laptop poti gasi webcamul... ce trebuie sa faci? Doar introduci cd-ul in laptop si dai la camera sau ceva de genul asta, acolo o sa gasesti instalarea la webcam, o instalezi... se va da un restart si pe dekstop o sa gasesti camera, o deschizi, dai ok si dai un click pe desktop - tii apasat pe fn si f10. Asta a fost tot, eu asa am facut si a mers!