| VivaRoZ a întrebat:

Aparatul de epilat (epilatorul) smulge firle din radacina pentru ca eu ma fac cu el si peste 2 zile imi creste parul la loc pe picioare. Multumesc! Funda.

2 răspunsuri:
| Wolfy45 a răspuns:

Da, epilatorul asta face. Si e normal ca dupa doua zile sa apar putin par, de vreo 1 cm - 2. Dar e mult mai eficient decat alte aparate, cu care dupa 2 zile este la fel de mare ca la inceput. Foloseste-l! Chiar daca creste putin in doua zile. Frumusetea cere riscuri. :p

Sper ca te-am ajutat :*.

| VivaRoZ explică (pentru Wolfy45):

Dar dar cand ma fac cu ceara tine mai mult...