| Allys19 a întrebat:

Buna tpu.Are rost sa urmez un curs de stilist protezist unghii dacă îmi tremura mâinile? Costa destul de mult, dar nu știu dacă sa îl încep pentru ca îmi tremura mâinile

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Identifica de ce iti tremura mainile.
Eu daca schimb acum tehniciana pai parca am Parkinson laughing
Eu oricum stau mega incordata, e un chin sa-mi faca unghiile, las mana semi moale dupa 2orewinking
Nu ai cum sa faci unghiute daca iti tremura mainile, ai de lucrat in detaliu plus ca la cuticula cand tai sau daca dai cu freza se lasa cu sangewinking daca iti tremura mainile, nu ai cum sa profesezi asa din pacate.