| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU as dori niste telefoane ieftine pana in 3 milioane nu vreau cu touch screen vreau simple sau pe sina eu m-am gandit samsung j700 dati-mi si alte telefoane ieftine si bune

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ma uite asta e 4 milioane!
http://www.shopmania.ro/......48477.html
dar vreau sa iti spun ca il am de 5 ani,, si in acest timp l-am scapat in mare ( adancime 4 metri ), l-am scapat de la 5 metri inaltime, am trecut cu kartul peste el ...etc!
si ghici ce? inca merge!
. este cel mai bun si rezistent telefon pe care l-am avut vreodata!

1 răspuns:
| Ella5637 a răspuns:

Nokia 2730... M'ie mi se pare un tel. destul de dragut