| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
Vreau sa`mi iau un telefon de craciun, gen Nokia n97. Dar pe acesta nu mi`l permit. Adica e in jur de 13 milioane unul. spuneti-mi niste telefoane cam la fel ca el dar ceva mai ieftine. Presupun ca de craciun vor fi si oferte. Nu vreau sa`mi dati cu touch-screen. Nu mai vreau pentru ca sunt cam tembela si`mi scap telefoanele pe jos >:".
Mersi mult! kiss

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nokia n79. E asemanator cu n97 numai ca nu are touch screen, taste qwerty, etc.

| TDGMeebu explică:

@KGS, scuza`ma, ce nu ai inteles? Nu am fost destul de clara? Nu vreau bombe cu ceas. Pentru ca asa am eu si nu-l mai suport. Vreau sa fie subtire, sa stea bine mersi in buzunar, nu ca rasnitele alea de stau in buzunar de zici ca ai un pachet de Kent8 straight face Cat despre stupidu` ala si nefolositoru` nu ti le-am dat eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, sper ca iti va mai fi de ajutor acest post... Pai eu am un Nokia E51 si e foarte misto... e inteligent e tot ce iti trebuie daca nu vrei un telefon super destepthappy!