| Flaviuss1234 a întrebat:

As dori sa îmi spune-ți si mie niște povesti de groaza. Adevărate/neadevărate nu contează. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| dany1996dany a răspuns:

Daca vrei iti pot da un site cu povesti de groaza pe care intru cand vreau povesti de groaza http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/

1 răspuns:
| hannahmontana588 a răspuns:

Buna flaviuss1234,

deci. eram la scoala. era pauza de masa. toata lumea a iesit afara pentru ca era primavara, dar mai putin eu si o amica. m-a obligat sa ies si eu, totul era dragut PANA CAND! eram pe scari. multi oamenii. apoi... am cazut. si m-au vazut toti. #truestory #pray4me #ineednewfriends #bemyfriendm8

xoxo hannah montana