| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

as dori sa ma ajutati cu o firma companie cum vreti voi sa o numiti de SANYO care se ocupa cu aparate electrice tip combine muzicale etc. https://www.radiomuseum.org/......182836.jpg Acesta este MODELUL pe care il am eu STEREO INTEGRATE AMPLIFICATOR 377 si caut un reparator si sa mi-o repare unde pot
gasi? si nu pot chema decat pe cei care se occupa
cu asa ceva.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Partea de electronică poate fi rezolvată relativ uşor dar dacă mecanica e problema atunci e grav. Încearcă la un service radio-tv, poate dai de vreun entuziast depanator