| Micutza_5619 a întrebat:

Buna tpu...as dori sa ma ajutati si pe mine cu o parere...;)vreau sa-mi schimb look-ul dar nu stiu cum mi-ar sta bine.pun o poza cu mine sa va puteti da un pic cu parerea si o imagine cum as vrea sa ma tund dar nu stiu daca mi-ar sta bine.Va multumesc Funda!

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/......7857_n.jpg

http://www.coafuri-noi.com/imagini-coafuri/coafura-bob-f ilata-la-spate

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta destul de bine coafura aceea.Tin sa precizez ca daca iti schimbi coafura nu inseamna ca ti-ai schimbat si look-ul.Pentru a-ti schimba look-ul trebuie sa iti schimbi si modul de a te imbraca (fara suparare dar din ceea ce ne-ai aratat nu imi pot imagina decat ca nu ai deloc gust la haine). Incearca sa adaugi un strop de eleganta vestimentatiei tale de fiecare data cand mai mergi pe la shopping...si era sa uit, trebuie sa arunci maioul acela roz urgent.

Bafta si sper ca nu te-am plictisit prea tare happy

| Lora1 a răspuns:

Pai da cred ca ti se potriveste coafura si au am vrut o scimbare asa ca sambata eu ma/m frizat si imi sta fain! bafta!