| AstaMicaTeIubesteMoolt a întrebat:

TPU! As dori si eu cat mai multe sugestii pentru numele de hi5, ceva in gen ツ sau numele meu + caractere speciale {ma numesc Veronica}... cele mai multe si mai frumoase sugestii primesc

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Iti trimit mesaj privat. nu ti le pot da asabatting eyelashes
Sper sa-ti placahee hee)

| AsiSoyYo a răspuns:

Buna! am niste idei dar aici nu pot sa le scriu calumea ca imi apare  si am enerveaza... Dar uite scrisul pe Microsoft si poti sa iti alegi :Bookshelf Symbol 7, Wingdings 3, Wingdings, MS Reference Specialty, Wingdings 2...
acum uite niste idei de nume pentu ca am gasit cum pot sa iti scriu aici :
•ัﻬVeri•ัﻬoni•ัﻬca
My•ัﻬVeri•ัﻬYou•ัﻬOnica
Princess•ัﻬLove•ัﻬYou
Daca mai vrei intra pe id andraelena31@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai simplu iti pui numele tau adevarat? cati ani ai copile? 10? vrei sa arata ca esti "cul"? get a life

| alexusha a răspuns:

Pufulina...
dragutzza
sunt bruneta [sau culoarea parului tau]cu tupeu si fac numai ce vreau eu...(mai pui si tu niste inimioare)
sau
scuzatimi talentul asta mie defectul...asta il am eu
pitipoanca xxx
*_*I don't want to see[numele tau]I don't want to see*_*
"$"(numele tau)&(numele prietenului sau prietenei tale bune/iubitului)"$"
adica
"$"(nume)&(nume)"$"

cam atat am in minte acum... dar daca mai vrei idul este hello.kittyale@yahoo.com