| AllyBombonik a întrebat:

Buna TPU.As vrea niste statusuri de viata, rautate si frumusete.Dau funda! :*

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu te lăsa învins de rău/ dar nici cuprins de bine/ nici tu nu te cunoști/ cândva vei fi surprins de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusbun.com.

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Raeste a răspuns:

Google

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Am fost mereu bun cu voi dar am observat mai tarziu ca nu merita

| cosminvasile a răspuns:

Cateodata ma transform in Diavol din simplul motiv ca nu am fost apreciat pentru ingerul care eram canva...

Cateodata o greseala este adevarata intentie a cuiva.