| Andyii a întrebat:

As vrea sa imi fac un video-blog, si nu stiu cum pot sa imi fac ( idei de video am ) ma puteti ajuta sa imi fac un vide-blog? multumesc mult

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce nu te orientezi tu spre videochat? Video blogări sunt destui, toți la fel de penibili șu cu la fel de puține chestii de spus.

| Gogu06 a răspuns:

Daca te consideri o persoana care nu stii prea multe si nu ai ce sa ii inveti pe cei din jurul tau eu zic sa o lasi balta ca e plin internetul de handicapati cu Videobloguri care n-au nimic de spus.

| Dєєa a răspuns:

Uita-te pe youtube. sunt multte

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Ascul
ta sfaturile Tequilei https://www.youtube.com/......tps?/watch si in plus ea editeaza cu VideoPad