| Crisuu20 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti tot ce v-ati lua cu voi in bagaj, intr-o excursie de 3 zile la munte in ianuarie (deci va fi zapada). Excursia va fi cu colegii si un profesor, NU cu parintii.In lista as vrea sa imi spuneti exact tot, deoarece imi place sa fiu foarte organizata (ex:nu doar- obiecte de igiena personala, ci- obiecte de igiena personala :sapun, pasta de dinti, periuta etc)
Mersii!

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Mama oricum se uita mereu peste bagajele mele. La tine nu?
haine groase - geaca pantaloni, manusi caciula, fular, pantaloni de fas
haine mai subtirele - blugi, pantaloni, pulovere, tricouri, bluze
lenjerie de corp, ciorapi, soseste mai multe
incaltaminte - ghete si doua perechi de adidasi
obiecte de igiena
chestii pentru machiaj
telefon, mp3, mp4 ce ai
servetele, tampoane,
carti de joc, hartie, pix
ceva medicamente contra racelii
dulciuri
un cd cu muzica pentru drum
bani
distractie maxima!

13 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Daca esti asa organizata de ce nu-ti faci bagajul singura? Ai nevoie sa-ti spuna altii sa-ti iei periuta de dinti la tine?

| Crisuu20 explică (pentru FastAndFurious):

Daca nu esti in stare sa raspunzi, mai bine taci. Ce te bagi tu, daca nu vrei sa raspunzi ca lumea mai bine nu mai raspunde. Nu stiu cu ce te deranjeaza pe tine ca eu vreau sa aud parerile altora.waiting

| FastAndFurious a răspuns (pentru Crisuu20):

Pentru ca faci lumea sa piarda timpul cu liste peste liste elementare, si te mai si lauzi cu chestia asta. Era concurs de cine stie raspunde ca mine? Si mai si repeti intrebarea, de tot rahatul.

| Crisuu20 explică (pentru FastAndFurious):

Asculta, omule sau ce oi fi tu nu vrei sa raspunzi nu raspunde nu te obliga nimeni dar nu mai critica tu pe altii ca nu esti in masura sa faci asta. Cine ti-a dat tie voie sa judeci pe altii? Mars ma de aici.

| FastAndFurious a răspuns (pentru Crisuu20):

Fetita cu chirbriturile, " mars" sa spui cainilor tai. Am dreptul sa comentez la intrebari, mai ales cand se si repeta cu obstinatie.

| Crisuu20 explică (pentru FastAndFurious):

Nu nu ai dreptul sa ai un caractel irelevant continut neadecvat! De asta exista report

| FastAndFurious a răspuns:

Prima pagină > Utilizatori > Lollipops > Intrebarile utilizatorului >
Intrebarile utilizatorului Lollipops

(8 răspunsuri)
Buna TPU! As vrea sa imi spuneti tot ce v- ati lua cu voi in bagaj, intr- o excursie de 3 zile la munte in ianuarie (deci va fi zapada). Excursia va fi cu colegii si un profesor, NU cu parintii.In lista? (mai mult)

(6 răspunsuri)
Buna TPU! As vrea sa imi spuneti ce v- ati pune in bagaj pentru 3 zile la munte (fiind zapada si avand voie cu laptop, sanii...). Vreau de toate de la igiena la haine. Ms, cel mai bun raspuns primeste? (mai mult)

| Crisuu20 explică (pentru FastAndFurious):

Asa si ce? Daca nu stii de ce am pus de 2 ori nu mai face pe interesantul.

| FastAndFurious a răspuns (pentru Crisuu20):

Nu ai dreptul sa repeti intrebarile, iar pentru continut irelevant se puncteaza raspunsurile.
ex de suspendari:
fetitzaaa_9978
Data suspendarii: 14 Noiembrie 2012
Motivul suspendarii: Postari abuzive cu aceleasi intrebari
hai pa!

| Crisuu20 explică (pentru FastAndFurious):

Esti foarte rau... Treaba ta nu stiu cum ai sa te descurci in viata cu atata manie, rautate.

| EvaneSScence a răspuns:

Am uitat pijamaua si aparatul foto neaparathappy

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Pai tu le-ai cam enumerat pe toate.Eu as mai lua si o crema de maine/corp in cazul in care ti se usuca mainile de la frig sau de la zapada, as mai lua haine multe, foarte groase, un aparat foto sau camera si ceva pastile cred in cazul in care in vreo seara nu te simti prea bine.Cam atat zic eu...

| Crisuu20 explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Si eu m-am gandit la fel, aproape ca EvaneSScene si ca tine big grin
Dupa cum am spus sunt foarte organizata cand vine vorba de excursie (tabara), iar unora li se cam pare ca sunt ' disperata ' dar nu e asa pur si simplu vreau sa stiu ca nu am uitat nimic si ca totul va fi ok. Ex : o fata cu care am fost intr-o excursie, nu si-a 'organizat' bagajul si s-a trezit la cabana fara pijamale, aparat foto si telefon.Cam greu de stat fara telefon (pentru ca parintii ei tin foarte mult sa o contacteze, doamne fereste sa nu se intample ceva) si aparatul foto, na toata lumea vrea sa faca poze (pijamalele hmm... poate sa doarma in pantaloni mai scurti si bluza ). Poate voi o sa ma credeti ' nebuna' dar, nu stiu mie sincer imi place sa imi fac lista si sa bifez totul pe lista. Scuze daca v-am plictisit.happy