| mellymelyndutza a întrebat:

Buna TPU as vrea sa intreb daca este acest zvon adevarat cum ca la examenul de marti la romana vom avea de facut o compunere prin care sa demonstram ca textul respectiv este fabula...happyhappyhappy

2 răspunsuri:
| airaad a răspuns:

Nu te crede in vorbe. Eu zic sa inveti tot. dar doar pentru linistea proprie fabula pe primul loclaughing sper sa pice fabula e cea mai simpla, doar ca nu prea cred, pentru ca genul liric nu s-a mai dat demult

| Alecs2014 a răspuns:

Buna! Eu spun ca ar trebui sa repeti tot ceea ce ai facut pe parcusul celor patru ani deoarece un zvon dupa cum ii este data si definitia nu este ceva clar, concis, ci doar o supozitie.
Succes maine!