| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa particip la o emisiune televizata ( sa stau in public ca figurant). Problema este ca nu stiu unde sa ma duc. A mai fost cineva figurant in public si poate sa imi dea cateva detalii?

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la emisiunea TE VREAU LANGA MINE in locul lui Vasytongue sau ai putea sa te duci la OTV sa ti se descopere talentelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@DaRlInGiLuSiOnS, decat sa iti bati joc mai bine nu ziceai nimic happy really, tu chiar ai fost la emisiunile alea? ti-au descoperit talentele la OTV? happy

| BlackMan a răspuns:

Du-te la antena 1 e pe la 1 mai parca...

e o prof de-a mealaughing