| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa particip la o emisiune televizata ( sa stau in public ca figurant). Problema este ca nu stiu unde sa ma duc. A mai fost cineva figurant in public si poate sa imi dea cateva detalii?

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la emisiunea TE VREAU LANGA MINE in locul lui Vasytongue sau ai putea sa te duci la OTV sa ti se descopere talentelehee hee

| BlackMan a răspuns:

Du-te la antena 1 e pe la 1 mai parca...

e o prof de-a mealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@DaRlInGiLuSiOnS, decat sa iti bati joc mai bine nu ziceai nimic happy really, tu chiar ai fost la emisiunile alea? ti-au descoperit talentele la OTV? happy