| AnNaa67 a întrebat:

TPU as vrea sa va spun ca nu pun o intrebare, ci vreau sa va ajut, cine cauta muzica faina, programe de downloadat muzica cu clip si id la vedete imi scrieti ce credeti voi si sa stiti ca idurile sunt adevarate, sunt de pe Facebook si daca vreti va dau si linkurile, sa va convingeti. Ma bucur sa va ajut.

1 răspuns:
| Anonymus9 a răspuns:

Ciao Ana77! EU AM ID-UL LUI MILEY CYRUS ADEVARAT! Crede-ma! Vorbesc zilnic cu ea! Id-ul ei este miley_devonne_sweet

Ti-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ai da funda!

Multumesc!