| vreauTotulSauNimic a întrebat:

As vrea si eu niste idei pentru mic dejun si pranz, dar usoare si cu ingrediente simple care se pot prepara repede de catre oricine, de preferat fara folosirea aragazului, cuptorului, etc.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Daca vrei fara aragaz, cele mai bune sunt sandwichurile. Sunt delicioase si le poti face din aproape orice, fiind dulci sau de post. O alta idee salvatoare este o lipie umpluta cu salata de varza si bucati de muschi file. Sper ca ti-am foat de ajutor.Sa ai pofta happy!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Mic-dejun:ciocolata calda
nescafe frappe
lapte cu cereale
3 in 1
oua fierte

pranz:daca ai ostropel, ai putea sa iti faci paste(le pui intr-un castron si astepti sa fiarba), sau ai putea sa mananci cu conserva de peste.
oua prajite

[cam atat imi fac eu cand sunt singura acasa]
cele pe care ti le-am dat se pot face numai cu ajutorul aragazului.
u nu stii sa aprinzi cu chibritul? nici eu nu stiubatting eyelashes
am aprizator electric. spune-le parintilor tai sa itiia ca sa poti aprinde si u!

Succes!love struck