| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu statusuri triste.dau funda pentru cele mai triste statusuri promit! kiss

Răspuns Câştigător
| Vasiuk a răspuns:

Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece.

Primul sarut nu se uita niciodata! Asa mi-ai spus, dar tu l-ai uitat de mult!

" E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

"E mai bine sa fii singur, decat sa fii cu cineva care te face sa te simti singur"

"Se spune ca cei mai frumosi ochi sunt cei care au plans mult"

2 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| RoLsKa a răspuns:

Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?

Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece