| Yasmin875 a întrebat:

Ati observat si voi ca Legiuitoarea a disparut de pe site? Daca s-a intamplat ceva cu ea...sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate si-a gasit servici. Ne luptam pentru clasament sa fim cat mai sus inainte

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au rapit-o.Sunam la politie? Iti dau eu numarul.

| LoveSleep a răspuns:

-Coquina, îl iei în căsătorie pe X?
-Stai să termin din gură.

| UnBroken2016 a răspuns:

Exista mesaje private. NU o puteai intreba direct? Sau esti de fapt ea si ai vrut sa vezi daca isi mai aduce cineva aminte de tine?

| TURB0X a răspuns:

Nu știu, nu-mi pasă.
Oricum, mă enerva.

| LoveSleep a răspuns:

Hai că poți mai bine.

Dacă faci gargară cu ea îți dublez prețul.

| LoveSleep a răspuns:

Știi, chestia e că eu vreau să fiu gras. O am foarte mare și vreau să văd cât de gras trebuie să fiu să nu se mai vadă de burtă. E doar un experiment, de ce te iei de mine? Mă rănești.

| LoveSleep a răspuns:

Ok, abordarea asta nu merge.
Dar mi-e așa lene să te fac curvă, iar.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știam că " a tuturor " are excepții.

Mă macină de ceva timp asta: Dacă nu negi când te fac curvă, se mai pune ca și jignire? De ce nu îi lămurești și pe ceilalți? Nu cred că vrei să fiu suspendat pe nedrept, nu? Sau asta urmărești de la început. Dacă ajung acolo, ocup tot spațiul de la utilizatori suspendați. Asta ar fi singura ta șansă să treci de 100 de răspunsuri, cu contul ăsta.
Eu zic să renunți la ironie, nu e punctul tău forte și clar nu putem fi 2 buni la asta pe aici.
Pe tine te bate statistica, nici nu are rost să negi.

Ce mai face taică-tu, apropo?