| RadXx a întrebat:

Buna TPU ati putea sa ma ajutati.este vorba despre o fata, sa va spun cum a anceput:Cand eu am intrat la ora an sala de festivitati am facut cu alta cls de a 7 si a 8 ora de muzica dupa acea peste cateva min am observat o fata chiar frumoasa rau este de la a 7-a iar eu de la a7-c nu ma cunoaste dar nu stiu cum sa facem cunostinta prima data dupa aceea vreau sa ancep cu pasi mici findca imi plc de ea si nu stiu daca ea ma plc dar eu sunt putin mai... timid si rusinos din fire dar foarte bun nu-s raw, golan sau smecher, dar nu stiu cum sa fac sa ma apropii de ea sa facem cunostinta si poate iesim la un suc o relatie. ce mi-ati recomanda sa fac si sa va mai spun cv:eu ma indragostesc repede de o fata chiar fara sa vreau sad ce mi-ati recomanda sa fac happyhappy oricum fundita si voturi pentru toti P. S nu vreau raspunsuri an bataie de joc si am 13 ani si 8 luni tongue

Răspuns Câştigător
| xBadGirl a răspuns:

Păi eu sunt fată, de exemplu. Şti cum să faci? Când o mai vezi pe coridor, încearcă să-i zâmbeşti, de fiecare dată când o vezi. Când treci pe lângă ea o saluţi, apoi încerci să te împrieteneşti cu ea, îi ceri id-u de mass, apoi nr de tell, şi apoi vedeţi voi. Succes :* Fundă?batting eyelashes

1 răspuns:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Intai fa cunostinta cu ea, apoi cere-i nr de tel, apoi vb cu ea... poate-poatebig grin

Succes:*