| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? imi place de un baiat mai mic cu 2 ani.stie asta pentru ca i-am spus si mi-a zis ca si lui ii place de mine, doar ca nu ma cunoaste.si nici nu am cum sa ma apropii de el ca sa il cunosc pentru ca e rusinos, nici nu iesim amandoi, nici macar la scoala sa vorbim ceva decat :ceau, ceau.straight facece sa mai fac? as vrea in special pareri de baieti. voturi + funda.

3 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Mai daca iti place baiatul iesi cu el ce draculaughing te intereseaza mai mult parerea celoralalti decat el?raised eyebrows sau na sa zicem ca tii mai mult la imaginea ta.dar atunci v'ati putea intalni fara sa le spui tuturor ca te intalnesti cu el.va intalniti in secretlaughing sia sa te apropii de el si poate chiar ajungeti sa statibig grin

| Alexander21 a răspuns:

Acuma e la moda sa ai prieten mai mare ca tine, dar fiecare cu placerile lui.Pai propune-i sa iesiti si voi la o plimbarica,si mai vorbiti una alta.Ce sa faci, iti dai seama ca e putin socat baiatul, adica tu ai 18 ani, el 16... Ia-o mai usor,pana incepe si el sa isi dea drumu. Dupa aia, nu te teme, ca nu sti cum sa mai scapi de el.Intra tu in discutie, si cheama-l tu in oras. Dupa un timid nu are rost sa astepti,``ca moare calul de foame langa el, si el cu iarba in mana``

| Niros19 a răspuns:

Crede-ma daca e rusinos e calr eu am oierdut mult din asta si m-am invatat minte trebuie sa stai mult pe langa el si sa il mai opresti sa vorbiti ca pana la urma o sa se intample ceva