| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU

Azi m-am trezit cu o ingrozitoare durere de cap,stari de voma,greata.
Am sunat medicul,iar dialogul dintre noi a fost urmatorul:
"-Ce ai mancat ieri?
-Am mancat supa de legume si mancare de mazare!
-In supa ai pus vegeta sau cuburi,ceva? La mancarea de mazare ai pus marar?
-Da,am pus o lingurita de vegeta si da,la mancare am pus marar.
-Esti sub influenta etnobotanicelor!"
Nu inteleg! Daca mararul sau dafinul,oregano,condimentele,in general, dau astfel de stari,de ce nu le aresteaza pe precupete? Au ele autorizatie ANSVSA?
In ce cantitate devin ele,condimentele,nocive?
Daca fumez dafin, pot prezice viitorul?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Cine mai are nevoie de ilegale cand avem marar, patrunjel, oregano laughing)
Daca prezici viitorul dupa fumatul dafinului, spune-mi si mie, vreau sa castig la loto. straight face

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Dar preotesele lui Apollo nu mestecau dafin si intrau in transa?
Vrei 5 sau 6 numere norocoase?

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

6! pai ori dam lovitura, ori nu mai dam. impart cu tine laughing

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

laughing

| Drimmero a răspuns:

Ai castigat la pariuri in perioada aia de erai asa entuziasmata?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Entuziasmata,zici?
M-a facut Ray din vorbewinking
Am moralul la pamant sad

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-l ridica Arsenalul pe 6 august, iti baga banii in geanta de-i numeri de placere, asculta la mine!

Ray face inima tandari fetelor din cate am observat eu in ultima perioada.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

"Poate-i slaba cota la pariuri, dar noi jucam stabil."happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma apuca nostalgia deja si trebuie sa inceapa campionatul, incepe vechiul meu obicei,, programul rezervat meciurilor, nervii care se vor intinde la maxim, tensiune))))

Cum crezi ca arata topul din campionat, asa dupa tine?
City cred ca va lua campionatul,, iar Arsenalul meu daca ia locul 2-3 e bine, dar ne jucam sansa noastra ca in fiecare an!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nervi intinsi? Mie-mi spui?
Nu stiu, sa vedem cum incep.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu cine tii din Anglia? Nu-mi spune Manchester United ca ne suparam...

Iti zic eu din start, jucam in primele etape cu Leicester, Stoke si o deplasare grea la Liverpool in luna august, pierdem 100% puncte, pe Anfield mai ales,, de ceva timp parca avem un complex pe stadionul alora, in anii trecuti luam mereu 3 puncte la ei.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cu Liverpool va fi meci greu.
Nu ti.am zis ca echipa mea de suflet e Osasuna?laughing Altceva nu vad. Osasuna si Concordia Chiajna.winking Ce Anglia?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa trolling-ul... alea nu-s echipe cu care sa te etalezi!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Precis era medicul la celalalt capat al firului; nu cumva ti-a raspuns boschetarul care ii aduce tigari pazicului?