| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am facut si eu o pagina de facebook si nu stiu cum sa fac sa adun si eu cateva like-uri acolo... daca stiti voi vreo modalitate va rog spuneti-mi si mie, si daca vreti si voi puteti sa imi dati si mie un like :) http://www.facebook.com/pages/Just-be-yourself/211304512 352392?ref=hl

(PS: Nu as vrea sa cersesc pe like-uri, dar nu ma supara daca dai si tu unul :), caut si cativa admini pentru pagina!)

Va multumesc tuturor :)

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Invitati prietenii.
Intra in grupuri care fac publicitate
Cere ajutor altor pagin sa-ti faca pub.

| KotaKoty a răspuns:

Hello! Te ajut eu cu o admina happy.
Poti sa inviti prientenii
Sa soliciti ajutor de la alte pagini cu ar fi : I want to color my life / For girls
/This is life.
Majoritatea sunt fete de pe FB asa ca trebuie sa folosesti lucruri care sa le placa fetelor :p.
Apropo, cum am spus la inceput eu vreau sa fiu o admina cauta-ma sunt Ale Ale.