| Oana65 a întrebat:

Cam cat costa cartea " Misterele Magiei " de Leonardo Iozefini?
Cine o are sa-mi spuna si daca este interesanta.
Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pinker a răspuns:

Cartea costa 47 lei o am si eu si functioneaza toate trucurile de magie dar cartea vine si cu un dvd gratis eu am luat-o de pe acest site http://cartidiverse.ro/......efini.html comanda a venit in 3 zile

5 răspunsuri:
| YoSiAtat a răspuns:

Costa in jur de 40 lei, am gasit-o si la 37.60 lei si contine si un CD unde iti explica si arata si video. big grin Si da este foarte interesanta.

| Jolley a răspuns:

Eu am vazut ca este in jur de 40 lei. In carte te invata cum sa faci trucuri si iti explica unele trucuri.
Daca ai posibilitatea financiara si sti ca poti pricepe, te sfatuiesc sa o cumperi.

| Pinker a răspuns:

Http://cartidiverse.ro/......efini.html eu de aici am luat-o cu dvd inclus comanda a venit in 3 zile

| dianafrumusica12727nx2274 a răspuns:

Am gasit cartea la 31 lei si da e recomandata!

| George_Alex_1978 a răspuns:

Eu am cumparat-o de pe bookiseala.ro, 50 si ceva de lei cu tot cu taxe. Nu ca as fi amator de magie, dar eram curios de ce nebunia asta cu acesta carte. E recomndat pentru cine vrea sa cunoasca cum se fac anumite numere de magie