| Kiyy a întrebat:

Cand a fost ultimul episod din Narcisa Salbatica? Si cand incepe urmatorul sezon? happy Dau fundita big grin

5 răspunsuri:
| pchdinamo a răspuns:

Da nu are cum sa fie ultimul din seria 1 pentru ca nici macar nu a avut un final nimic. Or lalaito cu petele de droguri bla bla si o aratat din episodul urmator cum Eliza o pus cutitu la gat la Narcisa.

| MultiCristian a răspuns:

Anastasia iar cere droguri laughing dar u au fost 47 de seriale au fost mai multe 57 big grin si al doilea sezon incepe in ianuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.pe cat ianuarie incepe narcisa salbatica?

| amalia125 a răspuns:

47 a fost ultimul episod difuzat si al doilea sezon incepe in ianoarie