| NobodyD a întrebat:

Care ar putea fi o metoda usoara de a muri / a te sinucide?

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Te arunci de la etaj, direct in cap...parerea mea

| Holocaust a răspuns:

O supradoză,sau împuşcându-te în cap,dar pentru asta ai nevoie de tărie de caracter.
Cei ce se sinucid să scape de probleme, denotă un grad ridicat de incompetenţă, părerea mea.

| Ana94 a răspuns:

De ce pui întrebarea asta? Nici măcar nu trebuie să te gândeşti la moarte că probabil eşti tânără şi,deci, ai toată viaţa înainte. Moartea nu te va scăpa de probleme, tu singură te poţi scăpa dacă eşti destul de puternică să treci peste ceea ce te macină. Nu merită să te gândeşti la moarte, trăieşte-ţi viaţa şi orice ar fi poţi trece peste.Am încredere în tine! happy

| sabin89 a răspuns:

Lasa moartea pe mai tarziu. Dupa optzeci de ani incolo...Nu te grabi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un motiv pentru sinucidere, indiferent ce s-ar intimpla.Numai bine.

| thelordofthedrinks a răspuns:

Iti injectezi aer in vena. E foarte simpla si destul de nedureroasa.

| dyana18 a răspuns:

Doamneee dc te gandesti la lucrurile astea oribile.stii cum e? Dumnezeu ne'a dat si noua o cruce in spate sa vada daca avem forta sa mergem mai departe.nu te da batuta orice ar fi.viata e frum si cu bune si cu rele.incearca sa fii mai optimista.hai ca poti.si o am trecut prin clipe cand ma gandeam la asta.dar ma gandeam la viata si ca sunt tanara!