| Șerban_Andreea_1994 a întrebat:

Buna,TPU!
Care dintre voi stie as putea gasi un restaurant in Bucuresti unde platesti la intrare si ai open bar!
Adica, in afara sunt restaurante unde platesti (sa zicem) 10 euro la intrare, apoi mananci ce doreste inimioara ta! Hehe
Noi avem asa ceva? Am dat un search pe Google... si nimic =(
Multumesc!
Seara buna va doresc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Un prieten mi-a spus că a avut parte de așa ceva la unul dintre restaurantele din H. Intercontinental. (băutura s-a plătit separat).

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Noi nu suntem ca afara ma intelegi? noi suntem in Romania