| SimpleGirl408 a întrebat:

Care e melodia voastra preferata? A mea e a Adelei "Don't you remember " si CRBL " K-boom " tongue Care e cartea voastra preferata? A mea e " o vara de dor " - George Sovu

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Eah, mereu se schimba.
Ascult o melodie mai buna, citesc o carte mai buna decat precedenta.La vreo30-40 de ani o sa pot da raspunsuri concrete big grin
Deocamdata Amel Bent-Ma philosophie si cartea Dan Brown-Ingeri si Demoni.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Lala Band -Who cares.happy

| DoOdO a răspuns:

Melodie : Taylor Swift - You belong with me http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw&ob=av3n
Carte : toata seria Casa Noptii;;)