| Bquna a întrebat:

Bună TPU! Care este cel mai bun loc de unde mi-aș putea cumpăra ochelari în TÂRGOVIȘTE? Mă refer la un loc cu ochelari rezistenți, făcuți întocmai după detaliile rețetei și ca preț să fie destul de ok. Azi am primit rețeta de la clinică și îmi mai trebuie doar să mă decid de unde să-mi cumpăr ochelari.

3 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Depinde ce rame iti alegi tu, ca sa fie rezistenti.
Orice optica medicala TREBUIE sa faca ochelarii intocmai dupa reteta. Altfel, ii returnezi.

| norisorulpufos a răspuns:

Din păcate nu suntem din Târgoviște.
Oricum, nu te grăbi.
Întreabă cunoscuții unde au făcut ochelari și dacă sunt mulțumiți.
Chiar și pe cel care ti-a dat rețetă era indicat să-l întrebi.
Doar ca să-ti faci o părere.

| Helloothere a răspuns:

E un magazin in serparie, DAR AI GRIJA am auzit ca pe acolo umbla baieti rai!(tigani adica) care te mozolesc so tortolesc