| Daienutza99 a întrebat:

Caut niste nume mai speciale, mai artistice pentru o pagina de facebook.Dau funda la cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| Daienutza99 explică:

Wow! Multumesc enorm de mult pentru raspunsurile voastre..chiar imi sunt folositoare.Fratii mei, nu mai comentati de altii ca nu au imaginatie cand voi nu sunteti in stare sa da-ti niste pareri.Am mai multe pagini de facebook cu niste nume minunate, vroiam totusi sa fac alta cu un nume mai deosebit.
Pana la urma, nu stiti, nu comentati! Atat de simplu!

| Wøodenpints a răspuns:

Cauţi nume artistice pentru facebook ca să creadă lumea că ai simţul frumosului? Pe facebook?
Te invidiez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NuSuntInStareSaImiGasescUnNume
CompletLipsitaDeImaginatie
Neinspirata
Neinteresanta
ManancPrune
NumeArtisticPentruOPaginadeFacebook
NumeSpecialPentruOPaginadeFacebook

| Melyssa_Mely_1999 a răspuns:

Pai mi-a venit unu in minte!
Te iubesc, pitic!
winking Sper ca te-am ajutat dar numai asta il stiu happy