| Jouliete a întrebat:

Buna, TPU! Ce credeți că sunt punctele de pe cer care par mai mari decat stelele si sunt in general albe sau portocalii si se plimba sau stau pe loc? Si par ca ar avea trei puncte albe. Îmi tot zice o persoana ca ar fi extratesestri da eu n-aș crede asta. Ar putea fi drone?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inainte de toate... extraterestrii? Adica ai putut sa iei in calcul aceasta varianta? Ca asa ma gandesc ca as putea zice si eu orice si posibil te pot influenta.

Nu, nu este vorba despre asta.
Poate este vorba de planete:
https://www.space.com/31704-see-5-bright-planets-in-night-sky.html

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Dacă stau pe loc, pot fi doar stele foarte mari. Dacă se mișcă și mai auzi și un sunet specific, sunt de la un avion.

Răspuns utilizator avertizat
| Fabianaa a răspuns:

Mereu am considerat ca sunt avioane.