| AndreeaTabacaru a întrebat:

ce faceti? As dori si eu niste statusuri, haioase, dau funda la cele mai multe. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| вяυηηєттα a răspuns:

01. Cioc-cioc! - Cine-i? - Berea! - Intra!
02. A gresi este omeneste… totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste…
03. A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS!
04. Abia astept sa apari pe mess…
05. Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu.
06. Acuma m-am trezit! Pa, ma culc…

07. Alti numara cate stele is, da eu cate nu-s... "
08. Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!
09. Am luat o razna… promit sa o dau inapoi…
10. Am un cap perfect patrat!
11. Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
12. Arati asa de bine, incat era sa fac infarct!
13. Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale.

14. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...
15. ATENTIE daunez grav sanatatii!
16. Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti.
17. Ballentine`s Day!
18. Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta!
19. Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari…
20. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!
21. Beau bere… sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s
22. Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…
23. Brb, particip la olimpiada "100 de metri mers de alcoolist".
24. Buna ziua! Compania DUREX va anunta k nasterea dumneavoastra a fost cauzata de o eroare tehnica. NE CEREM SCUZE!

25. Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat…
26. Busy…fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul.
27. Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci!
28. Calare... pe situatie!
29. Cand am sa ma fac mare, vreau sa ma fac macara…
30. Cand e cald judec la rece…. berile!
31. Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist...acuma m-am zgarcit...ii arat doar un deget.
32. Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii…
33. Caut cu lumanarea... gasesc aproape orice!
34. Caut loc pentru. cershit........cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig!
35. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara!
36. Ce dai bah, nu stii sa-njuri?
37. Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic!
38. Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi?
39. Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal...
40. Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
41. Cine vrea plictiseala? o da eu pe gratis!
42. Cine`i harnic si munceste, are tot ce vrea. Cine`i prost si leneveste, are tot asa...

11 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Fiecare femeie poate e o regina pentru iubitul ei, insa pentru tatal ei va fi mereu o printesa!

Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Statusuri
Telefoanele acum sunt din ce in ce mai subtiri si destepte - iar oamenii invers.

Cand barbatul o face pe femeie sotia lui - acesta este cel mai mare compliment pe care il poate face vreodata si ca de obicei e ultimul

Aleg raul pentru binele meu

Pe unii oameni trebuie pur si simplu sa-i cuprinzi de gat... cu o franghie

- Ce striga un profesor de informatica cand se ineaca? - F1! F1! F1!

Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!

Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!

Am hotarat sa duc un mod sanatos de viata - mi-am cumparat bicicleta, acum dupa tigari si bere ma duc cu bicicleta

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

Tot ce se spune după a 5-a bere, se numeşte scurgere de informatii

Atentie cand un barbat iti spune ca te iubeste din adancul inimii. Inseamna ca totusi mai exista destul loc si pentru alta deasupra.

Cand se joaca pe langa masini, copiii pot crea accidente. Dar cand se joaca in masina, adultii pot crea accidental copii.

Fara acte, fara bani, fara echilibru, vreau sa nu simt cum trece timpul!

Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion!

Acel moment straniu cind iti inregistrezi vocea, o asculti si nu intelegi cum de inca ai prieteni?
I-am spus ca usa spre inima mea e inchisa, iar el a intrat pe fereastra.
Cind prietena lui a schimbat iphone 4 pe iphone 5 doar din cauza ca e cu un cm mai mare,baiatul s-a ingrijorat.
Prima pagina in caiet: Ingrijita,fara taieturi,cu scris caligrafic. Urmatoarele pagini : Un homosapiens beat scrie in chineza sub apa.
De ce cind cineva bate la usa pisica mea e sigura ca la ea au venit oaspetii?
Ieri trecind pe langa un inspector a politiei rutiere m-am simtit ca un pinguin din madagascar. Zimbim si dam din mina,zimbim si dam din mana.
Voua tot vi se pare ca cei care vorbesc cu voi fara smile-uri sunt indispuse,iar daca utilizeaza semnul exclamarii striga la voi?
De ce nu se poate pur si simplu de luat si de adus acasa persoana care ti-a placut?
De ce cind dimineata nu ai cu ce te imbraca,iar cind dai hainele la spalat sunt o gramada?
Sunt oameni ca narcoticele – stii ca sunt rele,dar te atrage de ei si sunt si oameni ca tortul – dulci si buni, dar deja iti este greata de ei. Statusuri
Vreau sa imi pun viata pe restart, dar inima s-a blocat.
Nu ma invinuiti de acele fapte pe care cu mare placere le-ati face singuri!
Azi seara am inteles ca pierd timpul degeaba.Am inregistrat vocea mea cantand si muream de ras cind am ascultat inregistrarea. Dupa muream de ras ascultand inregistrarea in care muream de ras ascultand vocea mea cantand.
M-am conectat la o retea de WIFI straina. Dupa 20 minute proprietarul schimba denumirea retelei in "DuteDracu"
- Iubitule spune-mi o poveste inainte de culcare! -Te iubesc,dormi!
Mai devreme sau mai tarziu te voi uita, iar tu iti vei aminti de mie!
Taie trecutul, te asteapta un viitor excelent.
Nu conteaza cit timp cunosti o persoana.Conteaza ce reprezinta acea persoana pentru tine.
Cind imi este trist eu cant si inteleg ca glasul meu este mult mai rau decat problemele pe care le am.
M-am gandit mult timp cu cine ma voi putea imbratisa vesnic si am inteles…..cu o punga de bani!

De craciun toate dietele se anuleaza!
- Sal, cf? - Ce naiba, platesti pe tastarea tuturor literelor?
- Noapte buna draga Computer! – Si tie buna dimineata!…
Conducatorul unui troleibus mancand un snickers a sarit peste 4 opriri.
Daca doriti sa vedeti curcubeu va trebui sa va impacati ca ploua.
Oamenii care doar discuta despre lucruri importante, nu sunt in stare sa le faca.
Cind femeia e suparata e gata de orice comportament.Inafara de cel adecvat.
Dimineata sa fii bun e imposibil.Persoanele care sunt seara muci o sa inteleaga.
Oamenii se uimesc cand te comporti cu ei la fel cum ei se comporta cu tine.
Sa vezi un paiangen nu este grav.Probeleme incep atunci cind el dispare din vazul tau.
Persoana care iubeste piesele mele, automat e o persoana uimitoare si nu se mai discuta.
Fata cu picioare strambe poate pune picioarele impreuna si la latimea umerilor in acelasi timp

Armata este scoala pentru baieti si examen pentru fete.
Cele 2 cuvinte ale tatalui de la care inima bate mai des."Da-mi agenda"
Eu nu stiu orarul,dar stiu exact cind nu voi fi la ore.
Fericirea e atunci cind nu ai timp sa fii trist.
Aruncand gunoiul pe drum nu uitati sa faceti "Hriu Hriu"
Eu eram normala serios, pana nu am intalnit-o pe nebuna asta a mea de prietena!
Dragostea e una, dar traieste in 2 inimi.
Cind femeia nu are ce spune, nu inseamna ca ea va tacea.
Cei care au sentimente fata de mine pe care nu le pot reda prin cuvinte – puteti sa mi le aratati prin bani.
M-am urcat pe cantar si pe ecran a aparut "Dar macar esti frumoasa"
Cel mai mult ma inerveaza cind intrerupi o persoana, dar nu ti se primeste.
Camila poate sa nu bea doua saptamani………..RESPECT!
In maxi taxi-ul de dimineata pozitii sunt mai multe decat in camasutra.

Visele din copilarie..asa si raman…doar vise

Majoritatea fetelor cauta un baiat care sa le faca sa se rada, dar in acelasi timp sa le poata proteja! Cu alte cuvinte, au nevoie de un clovn-ninja.
Cum sa ii explic sotului ca m-am maritat cu el ci nu l-am infiat?
Creier au toti insa nu toti s-au descurcat cu instructiunile.
Nu sunt lenes, doar rezerv energie.
Cind femeia creaza probleme – e ceva normal…nu este bine atunci cind ea incearca sa le rezolve.
Stau si ma gandesc…..de ce naiba stau si ma gindesc? Treb sa plec sa dorm…
Toata viata mea nu am atins nici macar o musca…insa alte creaturi nu am crutat.
Se spune ca daca mananci inima unui animal vei fi in posesia puterilor lui.Voi manca si eu inima de pisica si voi dormi toata ziua in masina de spalat.
In mine se trezelste HULK cind vad pe cineva ca sta la computer-ul meu!
Se spune ca cind un om isi doreste foarte mult ceva – dorinta i se indeplineste. Posibil ca nu sunt om…
Imi place ultimul meu loc de serviciu…dar sotia mi-a spus ca e imposibil toata viata sa fiu sofer de canapea.
Clasicii au avut dreptate, personalitate se arata de marti, iar degradarea se incepe de vineri.
Posturile Tv au fost clasate dupa varsta.Acum copiii cu siguranta stiu care posturi sunt cele mai interesante.
Oamenii sunt foarte stranii – Fac prostii unul altuia, iar iertare cer de la Dumnezeu.
Judecind dupa numarul de felicitari pe care le primesc de 14 februarie, virful popularitatii mele a fost in clasa a 3-a.
Aveau atitea in comun ca au terminat sa se asculte unul pe celalalt.
Eu sunt foarte lenos…mai departe mi-e lene sa ma descriu.
Nu ridica nasul ca lumea iti va vedea mucii.
Esti un baiat prea rau…voi fi pedeapsa ta!
Un post de munca bun este atunci cind intirzii cu jumate de ora, iar seful te lauda ca ai venit primul.
Pentru copii tot ce este sub semnul "interzis" suna ca "trebuie sa incercam"
In barbat mereu trebuie sa fie ceva mistic…te trezesti dimineata, te uiti la el si te intrebi oare cine este?
Prea mult imi astept printul…poate i s-a imbolnavit calul…
Fata a spus ca e grasa – fata a glumit.Baiatul a spus ca fata e grasa – sa-i fie tarana usoara.
Am vrut sa-l sun dar "Abonatul dat momentat nu merita"
Doriti senzatii noi? Scurtati grebla de 3 ori.
Cum sa iti dai seama ca un politician minte?- Cind minte i se misca buzele!
Am cel mai romantic sot,a inceput a plinge cind a vazut ca am zgariat o inima pe capota masinii lui.

Nu sunt deloc singuratic, mereu imi suna desteptatorul si imi trimite sms Orange-ul.
Ieri am trecut testul de insarcinare – Si cum au fost grele intrebarile?
Se intilnesc doi nori : – Deci ce, dam drumul?
As schimba atitea in lumea asta….dar sunt deja in pijama.
Fiecare dintre noi are un video de 3 sucunde pe fotoaparat in care este doar "Off…asta e video"
Eu nu sunt asa de prost cum tu arati.
Bunica Ana a consumat 30 de redbull-uri si a muls o vaca pana la moarte.
Soacra mea eri a fost la o expozitie de serpi si s-a intors cu o medalie.
Nu-mi place cind sunt laudat, mereu ma subestimeaza.
Sfatul meu este sa nu asculti niciodata nici un sfat.Nici macar acesta.
Pentru mine e o mare bucurie sa fac un mic rau.
Eri dupa ce am citit in ziar un articol,cautam jos formularul de comentarii.
Un strut speriat a ucis o cartita.
Sarmanii copii…cum se vor bate la recreatie cu carti electronice?
Ieri cum am spalat fereastra cum a inceput sa lumineze afara mai devreme.
Traiesc ca in padure,peste tot numai elani.
Viata e frumoasa si uimitoare….si nu imi pasa ca nu e adevarat.
Nasul e infundat si nu pot intelege daca sunt curate sosetele.
Mereu e amuzant sa asculti minciuna,daca stii adevarul.
Vreti citeva ore de liniste? Cumparati sotiei rasarita!
Nu ucideti tantarii! Tantarii si oamenii sunt de un sange.
Daca veniti acasa si aranjati hainele frumos pe raft,insemna ca nu aveti internet.
Totul este in mainile mele,iar ceea ce nu este in maini este la picioare.
Cind esti mangaiat pe cap cel ce o face doar vrea sa vada cum se deschite.
Cred ca e nevoie de o retea sociala unde sosetele isi pot gasi perechea.
Nu exista sani mare…exista doar maini mari.

Ce tocmai a zburat? – Da vara….ea in fiecare an cam la ora asta zboara.
Fata – o creatura slaba, fara aparare, de care este imposibil sa scapi.
Nu ma judecati pentru trecut.Eu nu m-ai locuiesc acolo.
Vin acasa si vad ca este atata de lucru…. televizorul nu este vizualizat,patul nu este sezut,internetul nu este navigat.
-Care este dorinta ta? -Sa sarut in timp ce ploua…iar a ta?-Sa se inceapa ploaia.
Sa adormi impreuna e atat de romantic….LA INCEPUT.iar apoi se incepe sforaitul,cotul in ochi si salu podeaua.
Nu renunta la visele tale…fara ele viata ta se va transforma intr-o existenta trista. - statusuri noi
Intr-o zi o sa ma pun in fata monitorului cu un pahar de whisky si voi fuma o tigara….Si voi scrie la toti ce cred cu adevarat despre ei,iar a doua zi voi pune la status ca cineva mi-a spart account-ul.
Baietii care pot gati,nu fumeaza, nu consuma alcool, se ocupa cu sportul…. MARITATIVA CU MINE!

Se simte foarte mult diferenta dintre generatii.Inainte cind o persoana nimerea in vreo incurcatura noi incercam sa il ajutam,iar acum toti filmeaza de pe telefon.

Nu inteleg de ce Apple inca nu a patentat patenturile.
Femeia desteapta nu cheltuie banii,ea ii investeste in ea.
Care este diferenta dintre copil si sot? NICIUNA…. doar ca copilul il poti lasa cu bona.
Daca nu puteti sa discutati cu mine cind sunt cu dispozitie proasta…atunci nu meritati sa vorbiti cu mine cind am dispozitie buna. - statusuri noi/
Dai drumul la oameni in marea ta iar ei iti fura pestii.
Daca o pisica neagra trece in cale …inseamna ca animalul doar pleaca undeva…nu va complicati prea tare.
Cate fete bune pe ascuns viseaza la lucruri rele…
Nu esti multumit de ceva in viata? Schimba ceva sau acomodeazate…alegerea e dupa tine.
Sa iti fie asa ca sa te poti astupa cu o lingura in baie.
Eu nu imbratranesc, eu putin cate putin devin clasica.
Visul unui cerb – un pulover cu oameni.
Vreau sa nimeresc acolo unde se filmeaza reclama bounty!

Sa nu iti fie greu sa pui like daca intr-o zi ai inghitit guma de mestecat si ai ramas viu.
S-a dezvaluit secretul fustelor pana in podea…. fetele au uitat cu totul de epilatul picioarelor.
Se intampla sa mergi pe drum. si sa speri ca te vei intalni cu cineva.
Uite ca a venit toamna…iar dupa sfarsitul lunii si apui Revelionul. statusuri noi
Sotul mi-a spus sa il leg de pat si sa fac ce vreau si eu l-am legat si am plecat la club.
Ma gandeam oare ce nu ii ajunge pisicii de a inceput sa manance burete si am decis ca nu ii ajung creieri.
Cit de straniu, ca sa te inveti cu fitness-ul trebuie sa faci macar 20 antrenamente, dar de chifle de atragi de la prima muscatura.
Lumea asa de tare se uimeste cind tut e porti cu ei la fel cum ei se poarta cu tine.
Ginduri destepte apar doar dupa ce ai trimis deja sms-ul…
O zebra gravita are pe corp doar doua linii.- statusuri noi
Acum citeva zile i-am scapat jos notebook-ul…ma iubeste cu adevarat mai pe scurt.
Va spun cu ce este buna toamna.Numai toamna poti ascunde sub palton speranta si o sticla de whisky.
Persoana iubita nu o poti schimba.Cu nimeni.Niciodata.
Scapati de ceea ce nu aveti nevoie pentru a elibera loc pentru ceea ce cu adevarat va doriti.
Viata reala este ca cea pe GOOGLE plus, la fel am doar 1 prieten. – statusuri noi
Barbatul ce i-a cadonat femeiei aripi niciodata nu va purta coarne.
Cea mai mare durere sufleteasca ne creeaza propriile sperante si dorinte…
Uneori mi-e dor de tine,dar apoi imi amintesc toate prostiile care li-am facut din cauza ta si zic…. DUTE dracu.
Gingasa, linistita, cuminte….sa ma…niciodata nu am posedat aceste calitati.
Azi am armistitiu…i-am eliberat pe toti din lista neagra.
-Ce sa fac ca sa ma placi? – Lipieste oglinda de fata.
Nervos nu este cel ce bate cu degetul in masa ci cel ce se irita de la asta.
Avem dragoste adevarata.Ne iubim…fiecare pe el insusi.
Daca mult timp consumi acelasi produs atunci te saturi de el.Intrebare : Cum ramane cu berea?
AM GASIT UN RASPUNS PERFECT…. dupa 20 de minute dupa ce s-a terminat discutia.
Ce sa ii cadonez sotului daca el deja are tot de ce am nevoie?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Fac cinste plateste vecinu! "
Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
Du-te lent si vino... http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Molecula a răspuns:

DND, gadil o musca.
DND, imi alerg gandacii cu tractorul.

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici https://ostatusuri.blogspot.ro/statusuri-online.html
Sunt forte bune, mie mi-au placut
Sper sa te ajute!

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| вяυηηєттα a răspuns:

27. Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci!
28. Calare... pe situatie!
29. Cand am sa ma fac mare, vreau sa ma fac macara…
30. Cand e cald judec la rece…. berile!
31. Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist...acuma m-am zgarcit...ii arat doar un deget.
32. Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii…
33. Caut cu lumanarea... gasesc aproape orice!
34. Caut loc pentru. cershit........cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig!
35. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara!
36. Ce dai bah, nu stii sa-njuri?
37. Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic!
38. Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi?
39. Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal...
40. Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
41. Cine vrea plictiseala? o da eu pe gratis!
42. Cine`i harnic si munceste, are tot ce vrea. Cine`i prost si leneveste, are tot asa...
43. Coafez gaini...pret avantajos.
44. Copil tembel... pierdut borcan zacusca...
45. Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?!
46. Cu coasa printre vecini...

| вяυηηєттα a răspuns:

47. Cum mata sa spui ca portocala are gust de branza topita?
48. Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa…
49. Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis…
50. Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza…
51. Daca as avea SuperGlue... as lipi ID`ul tau cu al meu. sa fim impreuna si pe net! happy
52. Daca dragoste nu e........atunci facem.
53. Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete, sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi!
54. Daca esti invizibil, poarta-te ca atare!
55. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
56. Daca nu reusesti din prima, adio sarituri cu parasutaaaaaa.
57. Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…
58. Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita!
59. Daca vrei sa afli valoarea banilor, încearca sa te împrumuti.
60. De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori!
61. De ce taci ba?
62. Din motivul lipsei de bani si pentru ca Veronica ii facea fite, Eminescu intra intr-o perioada pe care mi`e rusine s`o spun…
63. DND - bunica la calc isi verifica mailu (Oo)
64. Do not disturb.connecting. LOVE IN PROGRESS...
65. Don’t be sad… don’t feel blue… Frankenstein was ugly too!
66. Don’t play stupid with me… I’m better at it
67. Dus cu pluta… revin pe conducta
68. Dus... peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung.

| MadeleineMadeMady a răspuns:

1.Nu te deranja sa ma deranjezi ca nici eu nu ma deranjez sa raspund.
2.Caut babe de 18 ani.
3.DND Dresez mouse-ul.
4.DND Ma dau cu sania in frigider.