| MihaiDan97 a întrebat:

Buna,TPU! Ce faceti cand sunteti suparat/a pe cineva sau doar suparat/a?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic,doar meditez

| anss23 a răspuns:

Ascult muzica,caut activitati care sa ma distraga de la suparare, am observat ca imi vine cheful sa fac curatenie prin casa cand sunt suparata sau nu am ce face.laughingBanuiesc ca imi ofera o multumire sa vad ca am facut ceva cu mainile mele.blushingSau intru pe TPU, mai raspund la intrebarile altora iar daca sunt suparata pe cineva incerc sa comunic cu acea persoana, sa vad care e cauza supararii, daca ma cert cu cineva incerc sa remediez conflictul.big grin

| raluk27 a răspuns:

Ma duc la shopping sau la coaforbig grin

| Xenya a răspuns:

Citesc carti pentru a ma transpune intr-o alta lume! happy

| Antoniacopiluța a răspuns:

Ma uit la un film, mancand popcorn, incercand sa uit.

| lolylolypops a răspuns:

Ma distrez cum pot si o perioada nu ma mai gandesc la persoana respectiva, apoi daca nu a fost prea grava supararea o iert!

| Bristena a răspuns:

Buna!
Trebuie doar sa uiti. Incearca sa te relaxezi citind, sau te poti duce la cinema, etc.
Sper ca te-am ajutat!

| hinatakaname a răspuns:

Iert, dar nu uit.

Desenez si scriu, sau stau si meditez. Depinde si gradul de enervare si distanta dintre mine si persoana.

Probabil ca ma si uit urat.
Foarte urat.laughing

| anss23 a răspuns (pentru hinatakaname):

Ia ghici pe cine sunt foarte suparata acum! Ce spuneai acolo despre gradele de enervare?

| hinatakaname a răspuns (pentru anss23):

De ce esti suparata, Picatica?

| anss23 a răspuns (pentru hinatakaname):

Sunt suparata de-aia ca nu ai poza de profil!

| hinatakaname a răspuns (pentru anss23):

Done.

| SairiaBlock a răspuns:

Ascult muzica care mă linişteşte, vb cu o prietenă, stau în pat şi mă uit pe tavan, încep să plâng ca să mă descarc.

| Iepuretipator a răspuns:

Nu o bag in seama si dupa cadva timp o iert happy