| larisa010 a întrebat:

Ce intrebari credeti ca ar trebui sa le adresez unui artist de muzica populara? (P.S. Acesta are 12 ani) happy Promit dau funda!

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

1. Care este artistul tau preferat de muzica populara?
2. Cum ti-ai descoperit pasiunea pentru muzica populara?
3. Iti doresti ca de acum sa canti numai acest gen de muzica?
4. Cine te-a incurajat sa urmezi aceasta cale, de a canta muzica populara?
5. Iti doresti o cariera in acest domeniu?
6. Alaturi de ce artist(a) de muzica populara ti-ar placea sa poti canta?
7. Iti place portul popular romanesc?
8. Ce parere ai despre muzica populara? Este suficient de ascultata?
9. De ce ai ales muzica populara si nu alt gen?