| vanu a întrebat:

Buna TPU ce jocuri imi puteti recomanda pentru configuratia:
4 gbs ram ddr 3...placa video nvidia gforce 8400 gs de 2.7 gbs...procesor intel dual core 2.6 ghz E3400?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Ghost recon 1 si 2, far cry 1 si 2, legendary,toata seria medal of honor si call of duty"back ups jucat cu detalile pe mediu"seria nfs,valvet asasin, black site, F.E.A.R 1,2 SI 3 CU detalile pe low, dead space 1 si 2, crime of war, operation dragon rising, turning point etc...

0 răspunsuri:
Întrebări recente