| Kiyy a întrebat:

{ Buna TPU :* }Ce jocuri mai stiti gen lady popular? happy
Sau our world?
* dau fundoaica pentru cele mai multe happy *

7 răspunsuri:
| Meli a răspuns:

Buna! Eu stiu niste site-uri gen ourworld sau lady popular

www.Fantage.com

www.MissBimbo.com (pentru fete)

www.stardoll.com/en/ (pentru fete)

www.girlsense.com

http://www.supersecret.com/signup

www.king.com

www.clubpenguin.com

www.secondlife.com

www.Imvu.com

Sper ca te-am ajutat! :)

| xGumitsa a răspuns:

Pai... i. dress up, miss biombo, nu prea stiu. dar daca vrei stiu cam si cum moda shop dasr si ceva aventura super cum ar fi build a bearville jumpstart kaneva secondlife super secret, gaia online, wooz world, pixie hollow, frenzoo/...stiu multe dar numai im vin in minte. sper ca te-am ajutat. fundita? please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc si wooz world... e suuuuper

| aldeaadinamaria a răspuns:

Buna! eu stiu Stardoll imvu. Te rog funaa

| AndradaAnd a răspuns:

Imvu, stardoll, woozworld, missbimbo, pandanda, happy sudio, webkinz, howrse(ma cheama snarky, sunt pe international), fantange... funda?

| MicahKm a răspuns:

"Imvu" e cel mai tare joc de genu. Dar mai sunt si "Zwinky" "Gaia online"big grin mai multe

| erostibi a răspuns:

Pai, goSupermodel, stardoll, club penguin, pandanda, doll and the city, ubiworld, imvu, i-dresup.