| SerbanX a întrebat:

TPU! Ce parere aveti de Nokia N900 vreau sa-mi iau si as vrea parerea voastra! Funda si restul voturibig grin!

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Sunt de acord cu @LBS,nu lua personal părerile tuturor,fă cum consideri tu că e mai bine. Totuşi,am avut acum ceva timp şi nu pot să spun decât că durata de viaţă a acumulatorului lasă de dorit. Dar, asta e acum, tehnologia cere sacrificii.
Baftă!

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cel mai bine ar fi să faci ceea ce crezi.Dacă ţi`aş spune părerea mea ar rezulta că nu iei decizii singur, ci te laşi influenţat. Poate vor fi oameni care vor spune că se strică repede, dar dacă tu ştii să`l păstrezi poate dura poate la fel de mult ca cele care persoanei respective i se par mai bune decât Nokia N900. Dacă tu te`ai informat şi ţi se pare că îţi satisface preferinţele, ce rost mai are să îţi zic eu că e nu ştiu cum?
Sayonara!