| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU ce program de divertisment va placut cel mai mult de revelion de pe antena 1? in puii mei, nae si vasile sau tociu si palade

mie sincer mi-a placut in puii mei...cu faza (stii cum se spune cine are nasu mare are si puta mare) rolling on the floor
sau faza cu ti baut? da da da da da da suculete de morcovi

2 răspunsuri:
| Liviu321 a răspuns:

Mie mi'au placut tt ca au bagat si manele si aici ma refer doar la cele dupa ora 10, dp tt posturile tvbig grin in puii mei un am vazut mult pentru ca am fost in pta revolutie pe la 8 si am plecat dar am vazut un pic cand le facea reclamahappy mi; a placut faza cu botezatu si cu jiji cu chilotii'' mie nu imi sta cucu mai bine in chiloti decat in ai lu botezatu'' rolling on the floor si eu cred ca in puii meu au fost cei mai taribig grin la multi ani!

| Kikiiiiii a răspuns:

In Puii Meiwinking a fost super misto papahappy