| anutatuca a întrebat:

Buna TPU.
Cei care joaca sims 2 cum o recuperez pe Bella Goth raspundeti-mi mai detaliat va rog.
Funda pentru cel mai bun raspuns:*

1 răspuns:
| ARF a răspuns:

Pe Bella Goth nu o poti recuperawinking

O sa te incurce foarte tare acesta misiune deoarece:

- pe cutia de cereale paare Bwella goth
- in BellaDOna COve [ lumea pe care o primesti din ap life ]
- in balonul cu aer cald se afla 2 personaje printre care si bella goth
-,, o sa o gasesti pe Bella in Strangetown " NU este adevarat... deoarece Bella din PleasantView si Bella din Strangetown sunt diferite. NU au aceeasi fata
- daca te uiti la memoriile lui Mortimer, o sa vezi ca Bella a fost rapita de extraterestrii
- daca te uiti la arborele genealogic, o sa vezi ca Bella este inca VIE