| silvia3333 a întrebat:

Celui care imi raspunde si mie repede la intrebare ii dau funda. Cand pun un gadget pe un blog facut pe blogspot imi apare sub titlul blogului. Cum pot sa il pun in dreapta?

Răspuns Câştigător
| RebelChild a răspuns:

Pai. dai la design. pe undeva...si iti apare o casuta mare cu mai multe portiuni. Practic impartita. Si la fiecare scrie "adauga un obiect gadget"... dai in casuta unde doresti sa-ti apara si pe blog gadgetul. si il pui acolo. Probabil ca e un PlayList cu muzica. eu una il bag mereu in josul paginii big grin. Succes thumbs up