| YoYo a întrebat:

De ce toata lumea foloseste blogspot sau wordpress cand www.cabanova.com iti faci un blog mult mult mai usor si mai frumos, cu mai multe efecte.si ati inteles voi? Dar totusi dupa ce fac blog cu cabanova si imi iese super(mult mai frumos si in imi scurt timp decat pe blogspot sau wordpress) daca scriu pe google numele blogului nu apare insa daca scriu numele blogului facut pe blogspot sau wordpress apare.De ce? aceste au fost cele 2 intrebari. Dau funa celui care imi raspunde la amandoua :)

2 răspunsuri:
| Gabriel_3333 a răspuns:

Cabanova nu este un site de prestigiu cum este wordpress blogspot si altele.Este un site nou aparut si cel putin pentru o perioada pana cand vor "posta" site-urile pe google va trebui sa astepti.

| MyShadow a răspuns:

Este foarte simplu. Eu nici nu am auzit de cabanova laughing. Poate face efecte super tari, insa nu e cunoscut si nu sunt multi cei acre il folosesti, prin urmare nu sunt vizitatori si fara vizitatori nu merge bine.
Nu apare la google probabil din cauza statisticilot- nu ai destui vizitatori- cabanova nu are anumite setari- cand cauti ceva apare mereu blogspot si wordpress, probabil e mai mult decat vechimea- importanta- la wordpress sunt unii care dau bani ca sa arate mai bine, atunci, automat wordpress castiga- smecheri- wordpress are taguri, care sunt foarte bune, iar blogspot are birectie la google, sunt mana in mana-. Cam astea ar fi cauzele.
Poti sa faci cont pe wordpress si care m-ai vrei si sa-ti faci publicitate. Daca vrei iti fac eu pe wordpress ca am si u blog publicitar.