| EternalVampire a întrebat:

cine imi poate spune si mie cum se danseaza pe o muzica rock?

Fundita!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu "se dansează". Pur și simplu îti miști membrele sau orice parte a corpului exact cum simți tu. Și asta ar trebui să fie valabil pentru orice tip de muzică.
Da, există niste mișcări standardizate pentru mai multe genuri de muzică. I se spune dans. Ceva oribil și pentru idioți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta video-uri pe youtube. Gasesti sigur.

| neca a răspuns:

Pasul 1: dai drumu la o melodie rock
pasul 2: incepe sa desenezi

| AmInFrunte666 a răspuns:

Depinde de tipul de melodie rock care este. Daca este o melodie mai soft dai din picior si iti balansezi putin corpul; daca este o melodie hardcore faci headbang... si cam atat.