| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Cine ma ajuta sa schimb limba la jocul acesta din rusa in engleaza sau macar in franceza dar de preferat este engleza. Jocul se numeste Napoleon Total War Imperial edition. Vreau sa stiu daca se poate schimba din Meni-ul jocului si cam ce pasi trebuie sa parcurg, ca nu inteleg o iota de rusă. mersi si

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Pai nu poti din joc sa o schimbi.Ar trebui sa downloadezi un patch in limba engleza sau cum ai spus tu franceza.