| Robyyyrobyyyyy a întrebat:

Am un video camrec si vreau sa il fac mp4.dar nu il pot deschide cu Camtasia studio, am incercat sa rezolv cu Handbrake dar imi da aceeasi eroare unsupported file, am cautat tutoriale pe Youtube si nu am gasit nimic sa ma ajute, stie cineva ce pot face? Videoclipul are 7gb

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Vezi convertoarele video online (camrec to mp4).
Dimensiunea fisierului (7 gb) e cam mare.
S-ar putea sa genereze erori.
Aplicatia care a creat acel fisier e posibil sa aiba optiuni de compresie sau de conversie in meniul ei.
Ai putea incerca prin ea sa-ti rezolvi problema, dar aceste setari sa le faci inainte sa inregistrezi, nu dupa filmare.

| Robyyyrobyyyyy explică (pentru dannyel86):

Am filmat cu Camtasia studio, am cautat si convertoare online si la toate imi da eroare ca e prea mare videoul..si chiar am nevoie de acel video

| dannyel86 a răspuns (pentru Robyyyrobyyyyy):

Incearca si tutorialul de mai jos (si metoda fara Camtasia):
https://geeksterminal.com/......-mp4/1728/
Alta varianta nu cred ca ai.

| Robyyyrobyyyyy explică (pentru dannyel86):

Imediat incerc, am sa vin cu un raspuns.Multumesc