| xXBernaXx a întrebat:

Buna TPU.Cum fac ca sa am bluetooth pe calculator? Dau funda...Plsssshappy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la magazin si cumperi un stick USB Bluetooth http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-adaptor-usb-bluetooth.html si ai bluetooth pe calculator!

| Patorishia a răspuns:

Salut! Banuiesc ca vrei sa conteztezi telefonul cu calcatorul si sa-ti trimiti diferite lucruri de pe ele, nu? Daca despre asta vorbeai trebuie sa mergi la un magazin de telefoane si sa cumperi un bluetooth. Dupa ce-l ai, il instalezi( e usor te descurci) si poti incepe transferurile!happy