| LetMeHelp a întrebat:

Bună TPU!
Cum pot edita o poză astfel încât să apară doar ochii mei?

Exemplu: https://www.google.ro/......ps?/search

Fundiţăăă!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

In primul rad ar fi bine ca poza sa aiba o rezolutie mare (cati mai muti pixeli) ca sa fie cat mai clara
- poti sa-ti pozezi doar ochii (daca ai cu ce! daca ai un aparat care sa poata face asta cum trebuie)
- sau faci o poza obisnuita, mai de aproape, si apoi ii dai "crop" (adica s-o tai, asa cum iti doresti) intr-un program cum ar fi de exemplu Photoshop sau PhotoScape.

2 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Fotografiezi mai aproape de ochi și gata.

| CristinaValentina a răspuns:

Nu stiu daca inteleg exact la ce te referi, dar cred ca ai putea s-o decupezi.trebuie facuta de aproape, ca sa nu para prea pixelata
sper ca te-am ajutat cumva laughing