| dulshee a întrebat:

cum pot sa strang mai multe like-uri la pozele mele de pe facebook? Funda!:*

28 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Daca vrei ne dam like-uri reciproc.Da-mi fb taulaughing

| dulshee explică (pentru Dooolce):

Uite fb meu : Anca Curac

| drogh a răspuns:

-Iti faci mai multi prieteni.
-Cersesti
-Iti modifici pozele incat sa placa tuturor.
-Dai mai departe link-ul.
-CERI AJUTOR.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti urat/urata sau daca fotografiile sunt aiurea, nu prea ai ce sa speri la like-uri thinking
Hm.fa cateva sedinte foto ca sa ai poze cool. happy
Ah si era sa uit... daca vrei like-uri, trebuie sa dai tu in primul rand si pe urma sigur pe vei primi happy
Dar vezi nu te apuca acuma ca disperatul sa dai cate 10 like-uri la o singura persoana laughing)

| Morphines a răspuns:

Depinde de ce poze ai.
Nu prea ai ce face, doar să-i găsești pe cei care sunt cu dare de like-uri. Prietenii tăi nu sunt poate genul care să dea like la fiecare poză. Sau pozele tale au un defect.

| JeffRider93 a răspuns:

Daca ai si Twitter, poti sa faci un fel de legatura intre facebook si twitter, iar pozele si postarile care le ai pe twitter si facebook o sa-ti apara pe ambele :]

Răspuns utilizator avertizat
| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Uite aici cum poti sa faci 500-1000 de likeuri pe zi: http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)

| Mania1987 a răspuns:

Http://xly.us/HABG9 este ce ai nevoie, dar atentie sa ai contul public sa iti poata da like si alte persoane in afara prietenilor

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| Veronica20s a răspuns:

Http://goo.gl/nqbsqd
Poti sa folosesti gratuit urmatorul cod pentru o zi de cont VIP sa iti fie mai usor: 7983-1245-3274-8464
Eu l-am primit pe mail si il poti folosi doar o data!

| PanduCarmen95 a răspuns:

Recomand likeme-likeyou http://goo.gl/12UsmB
- faci cont gratuit
- adaugi paginile tale
- primesti like-uri reale fara limita (in functie de creditele tale)

| Marc_Bya_2001 a răspuns (pentru PanduCarmen95):

Cum fac cont gratis?

| Flavy_Flavius_1990 a răspuns:

Un site numai cu romani (fara straini) :) este http://fastlike.ro/, poti sa-ti bagi automat like-uri la postari si poze. este cea mai mare platforma de autolike din Romania, facuta special pentru romani. Are si video-tutorial sa vezi cum se foloseste. Succes!

| facbanipenet a răspuns:

Ca sa nu va chinuiti sa alergati dupa like-uri incercati varianta mea si o sa aveti 300 de like-uri pe zi GRATIS.
Arunca o privire :
http://inspiratdetine.blogspot.ro/......ebook.html

| Moni88 a răspuns:

Cred ca acest o sa te ajute sa strangi cate likeuri vrei http://bit.ly/1cU1R2D

| A_S_Alyn_2000 a răspuns:

Like poza de profil plz. dau inapoi https://www.facebook.com/silviu.alin.draghici

| Madalinutza_Madalina_1999 a răspuns:

Copilu, spune asa la prietenii tai dupa facebook daca vrei sa strangi likes :
- AM facut un pariu ca pana maine sa strang multe likes la poza de profil. Da.mi liike si spune-le si altora sa dea
Urgent! TE rog ajuta.ma

| Paulini_Patrisia_1991 a răspuns:

Cum pot sa strang like la pozele mele?

| Băluţă_Alina_1990 a răspuns:

Si cum primesc like-urile inapoi?

| Criss_Justt_1977 a răspuns:

Buna as vrea sa strang 200 de like-uri pentru ca sa castig un iphone

| Ionut_Rupi_1998 a răspuns:

Cu ce vă ajută laike urile astea